Disney Bola Soccer

Disney Bola Soccer 1.0

Gra piłkarska, która powinna otrzymać czerwoną kartkę

Disney Bola Soccer to kreskówkowa gra piłkarska, gdzie naszym celem jest poprowadzenie swojego zespołu do mistrzostwa świata. Niestety, jest to bardzo rozczarowujące doświadczenie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawne elementy fabuły
  • Dobrze przedstawione menu

Wady

  • Brak odpowiedzi na niektóre gesty
  • Nierealistyczna rozgrywka
  • Frustrujące usterki

Nie dobry
4

Disney Bola Soccer to kreskówkowa gra piłkarska, gdzie naszym celem jest poprowadzenie swojego zespołu do mistrzostwa świata. Niestety, jest to bardzo rozczarowujące doświadczenie.

Cel gry

Ideą Disney Bola Soccer jest poprowadzenie zespołu do zwycięstwa. Mamy możliwość zagrania turnieju dla jednego gracza bądź zmierzenia się ze znajomymi. Gracze poprawiają swoje umiejętności w trakcie rozgrywki, a my mamy możliwość odblokować kolejne wyzwania i turnieje poprzez regularne zwycięstwa.

Rozgrywka w Disney Bola Soccer wygląda podobnie do innych piłkarskich gier na urządzenia mobilne, takich jak FIFA 14 czy Real Football. Ma to szczególne znaczenie dla młodszych odbiorców gry, którzy wolą bardziej rysunkową grafikę i uproszczone sterowanie.

Graj w piekle

Disney Bola Soccer szczególnie zawodzi, jeśli chodzi o sterowanie, które bardzo ciężko reaguje na nasze zamiary. Gra posiada samouczek, który pokazuje nam, jak podawać piłkę i strzelać na bramkę. Musisz dotknąć palcem na ekranie w innego zawodnika, aby mu podać. Chcąc strzelić gola, przytrzymaj palec na piłce i przesuń go szybko na bramkę.

Po włączeniu Disney Bola Soccer szybko jednak sobie uświadomimy, że realizacja wymyślonego sterowania jest prawie niemożliwa ze względu na powolną reakcję zawodników. Czasami trzeba kilka razy wybierać zawodnika, a i tak nie zawsze to przyniesie jakiś rezultat. Nawet strzały na bramkę są bardzo losowe i nigdy nie wiadomo, czy z podobnej pozycji gracz zdobędzie bramkę, czy nie.

Disney Bola Soccer nie ma w sobie zbyt wiele realizmu w porównaniu do innych tytułów piłkarskich na Androida. Łatwo jest strzelić gola nawet z połowy boiska, a gracze czasami wloką się niczym polscy piłkarze. Bądź także przygotowany, że po przejęciu piłki twoja drużyna może zacząć grać do własnej bramki...

Podłużne twarze są w „modzie”?

Grafika w Disney Bola Soccer jest całkiem zabawna, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkarzy. Mają oni z reguły podłużne twarze, a ich ciała wyglądają, jakby wpadli do beczki ze sterydami. Między meczami grafika nie wygląda lepiej. Jest ona dość cukierkowa i przypomina troszkę bajkę dla dzieci.

Animacji w całej grze nie uświadczymy zbyt wiele. Gracze w Disney Bola Soccer poruszają się zatem bardzo wolno i niezgrabnie, a przypadkowe zderzenia wyglądają po prostu pokracznie.

Samobój Disneya

Disney miał dobre chęci z Bola Soccer. Najważniejsza miała być zabawa i lekkość podejścia do meczu piłki nożnej – rozgrywka idealna dla najmłodszych.

Jednakże realia okazały się zupełnie inne i Disney Bola Soccer jest po prostu nudna, frustrująca i całkowicie przewidywalna. Jeśli szukasz lepszej zabawy i dobrej gry w piłkę nożna, spróbuj Soccer Rally 2 lub Soccer Stars.

Disney Bola Soccer

Download

Disney Bola Soccer 1.0

Opinie użytkowników o Disney Bola Soccer